SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Bora
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
115870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet : Vw Bora 1.9 TDI me (I) te kuqe... Vetura Posedon Fellne Klim etj...... Etj.... +37745679379 VIBER

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet A.
Bruneck
045679379
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »