SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
ID e produktit :
115875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet holf 4 -1999 -1.4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Marlboro
Tirana, Albania
049107877
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »