SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz - 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
115876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz 270 CDI Viti i prodhimit 2003 Esht Panoramë Esht Full Optsion Etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerimm
Prishtinë
044606668
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »