SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf VI Trend 1.6 TDI Bluemotion Tech
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,155
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
115889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI Trendline 1.6 TDI Bluemotion
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF) v.p. 2011
- 180155 KM të kaluara
- Ngjyra e hirit metalike
- Klima manuale “Climatic”
- Radio CD me 8 altoparlant
- Ulësja e shoferit me rregullim të lartësisë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Tempomat
- Bordkompjuter
- Spojlera fabrikisht
- Fellne alumini
- Larëse të dritave kryesore

Vetura eshte e importuar nga Gjermania me Dogane, mbetet vetem regjistrimi dhe homologimi
Informata rreth publikuesit
Baki
Prishtinë
045690936
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »