SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura renault megane 1.9 disel
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
115897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e ardhur nga zvicra ngjendje shum te rregulltPostuar nëpërmjet celularit. Viber 0041798486726
Informata rreth publikuesit
Léotrim
Murten, Switzerland
044547979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »