SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat mininvan
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Fiat Doblo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
115907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat minivan me 80000 t kalume shum i rujtun per ma shum info 044-121-174 pa dogan dogana ju bahet 500-600 euro
Informata rreth publikuesit
Qendresa
Ferizaj
Isa boletini [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »