SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Motorri
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
115944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tip Top street fighter 340 km/hPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ast
Prizren
049 400 601
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »