SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat DSG
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
115966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat DSG ne gjendje te rregullt pa asnje gervishtje me te gjitha dokumentet Vetura eshte pa Dogan viti 2008 komplet Lekur .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granitii
Malishevë
049204829
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »