SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
115979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz c270 -2002 vetura esht ne gjendje shum te mir ,shiber ,muzik ,fellne etj. Ngjyr te kalter metalike ngjyra ndryshon varesisht prej kohes Verejtje vetura gjendet jasht shtetit n'Gjermani

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ilir
Drenas
37745642587
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »