SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Chrysler PT cruiser
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Lloji :
Chrysler PT Cruiser
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
115982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
049 679175
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »