SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 Plus Kros
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
ID e produktit :
115983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Glof 5 Plus kros 1.9 Disel . Eshte i ardhur nga GjermaniA . Eshte ne gjendje shum te rregullt , po ashtu i ka edhe fellet me goma te veres .mgjyr hiri i mbyllt . E ka edhe servisimin , Eshte me tabela nga gjermania .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pajtim
+38649614552
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »