SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ml270
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
270.00
Viti :
2002
ID e produktit :
115987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ml270 cdiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Makled
Lanciano
00355686777716
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »