SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Citroen Jumper 3.0 Hdi 16Q
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
116010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionin Citroen Jumper 3.0 Hdi 16Q ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtur. Permban bateri(akullumator) te ri , koshnica te reja dhe disa pjese tjera te reja. Permban liftin nga prapa, kameren , gjama elektrik , klim, etj .
Kamioni nuk ka asnje defekt, eshte ne gjendje te rregullt.

Kamioni gjendet ne Zvicer ka tabela Zvicerane.

Cmimi me marrveshje . Nr kontaktues 044890008.
Informata rreth publikuesit
Elbasan
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »