SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Gollf 2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
116011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gollf 2 Me fellne,me drita role ,me karrika dhe amortizera tgollf 3-eshit ,vallon hidraulik etj etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arton
Vushtrri
049325545
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »