SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 T(DI) te kuqe 96 KW 4 Motion 2003
Çmimi :
€3,360.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi 96 KW 4 motion targa te zvicrres gjendje perfekte po sa ardhur nga zvicrra me liber servisi kilometra te garantume me servisi te kryme komplet deri ne 2016 me rryp dhomzor te ndrrum golfi eshte pa as ni vrejtje posedon 6+1 shpejci klimatronik bord kompjuter esp abs arb shibler qe hapet me pull senzor shiu vallon tresh me lift karrikat me nxemje me nxemje rekaro me airbaga anash pasqyret me rrym gjamat me rrym dritat i pastron me rrym prej smrenshmi me pull mbyllje me dirigjus prej lartesis alarm kunder vjedhjes fellga 15 me goma te reja golfi eshte ne fund te 2002 pres blers serioz vb +37744915356Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mirsim
Besianë
044915356
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »