SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw taureg r5 2.5tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
116021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet taureg 2.5tdi rksPostuar nëpërmjet celularit. 4x4cd navi dvd goma te reja rks deri ne fund te muajit 8 2016 bej ndrrim 6shpejtesi +r menjaq mekanik nr viber +37744369533
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Gjilan
044369533
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »