SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2002
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
116022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A4 2002 1.9 TDI e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike e gatshme per cfare do lloj provePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi
Dubai, United Arab Emirates
00355696160999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »