SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw t3 1.6 turbo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
116032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi esht ne gjendje te mir ka regjistrim deri me daten 05.01.2017 Posedon: 4 goma te dimrit te reja,hidraulik. Ndrrim nuk bejm na kontaktoni edhe ne keta nr. 044879056 044433328

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatmir
044879056
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »