SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 1.9 tdi kuatro
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
116041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 tdi me dy te kuqe karanvan kuatro full extra pa doganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
049454710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »