SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejme Shitjen e Veturav me Porosi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
ID e produktit :
116075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme Shitjen e Veturav me Porosi prej Vitit Prodhimit 2008 - 2016 me qmim shum te volitshem.

Nuk bejme asnje Nderrim Veturav apo sende te ndryshme!

BMW, VW, AUDI, Mercedes-Benz, Range-Rover, Porsche. etj., ..

Ju garantojme ne te gjitha Aspekte si ne kilometrazh, motorr dhe dokumentacion te rregullt.

Per me shum Info na kontaktoni ne Tel.: +386 (0) 49 796 777

Presim Blers Serioz!

Ju mirpresim..
Informata rreth publikuesit
Vetura
Prishtinë
049796777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »