SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atlas 1604
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
199999.00
Viti :
1989
ID e produktit :
116076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Atlas 1604 ne gjendje perfekte
Informata rreth publikuesit
Bujar
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »