SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vecter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
116077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vecter B dizel osht ngjendje t rregullt ka fellne klim osht shum e rujtne bojm edhe ndrrim Regjistrim 1 vit
044950775 Viber +37744950775
Informata rreth publikuesit
Sadri
Drenas
+37744911950
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »