SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Peugeot 405
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
116084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pres blres serizoz o44322244/045596853
Informata rreth publikuesit
Sokol
California City, California
California City, California [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »