SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAAB 9-3 turbo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Lloji :
Saab 9-3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
116087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes SAAB 9-3 benzin turbo esht e ardhur nga zvicrra regjistrimi i par ne ks qe 3 muj esht regjistru ktu ne gjendje perfekte esht e ruajtur si mrena edhe jasht esht gjysem lekur e kremt esht me te gjitha opsionet, karrikat me nxemje palim pasqyr rregullus pasqyre komand ne vollan automatik tiptronik edhe ne vallon i ndrron shpejtsits

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
045 544 538
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »