SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 tdi
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
116108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen ne gjendje shum te rregullt,vtura esht e sapo ardhur nga zvicra posedon klim dhe shum sene tjera extra.Esht e doganuar dhe 1 vit regjistrim.Pres bleres serioz.Qmimi i diskutushemLoni 045 624 744

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Benjamin
045 624 744
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »