SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mitsubishi pajero
Çmimi fillestar :
€2,000.00
Ju kurseni :
€100.00 (5% zbritje)
Çmimi :
€1,900.00 Çmimi rritet në €2,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
116130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mitsubishi pajero 2.5 tdi 4x4 krejt nrregulPostuar nëpërmjet celularit.viber+37745254883
Informata rreth publikuesit
gzim
Prishtinë
045666176
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »