SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 1.4 HDI, 2006
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,785
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
116141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 207 1.4 HDI 2006 Manual

Ka hargjime shume te vogla eshte shume pak e vozitur ne kosove, ne gjendje shume te mire, Cmimi i volitshem.

Tash ka tabela 01 , te prishtines
Ka regjistrim deri me 20.10.2016

Na kontaktoni : 045 800 801
Informata rreth publikuesit
Rent a car ALBOSS
Prishtinë
045 800 801
Lagjia e spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »