SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
116146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 1.9 TDI Senzora mbrapa servisuar me regullXenon Bi XenonLed mbrapa Senzor shiuNavigacionFelne 17 me goma treja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Pejë
049105508
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »