SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
ID e produktit :
116157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf4 viti 2003 i posa ardhur nga franca posedon liber t'servisit n'gjendje shum t'mire per me shum na kontaktoni 049156824

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
049156824
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »