SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T4 2.0 7 Vende - Benzin ne gjendje te shkelqyshme Mekanike CH
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
ID e produktit :
116172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW T4 2.0 Benzin - Dopelkabinë 7 Ulese1994 - km: 202000 (te garantuara)Vetura vjen Javen e 3-te Marsit ne Kosove!Rrypi Dhembezor i nderruar para 500kmPoashtu edhe Kupllungi (Kvaqilla)Gomat ne gjendje shume te mire 2014Frenat me disqe ne gjendje te mire!Kontakt: Viber: 0041799501439IBS Automobile IbrahimiKaistenbergstrasse 275070 Frick - ZvicerÇmimi ne Zvicer 2000.- CHFNe Kosove: 2500.-€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nderim
0041799501439
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »