SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial 150c
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2005
ID e produktit :
116176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mondial

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Suharekë
044116467
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »