SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesh Chrysler 300c 3.5 ver 6 viti prodhimit 2005
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
ID e produktit :
116177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh Chrysler 300 c. Vetura posedon te gjitha opcione ... Vetura ka dy par fellnet te veres i ka 22 coll. ka radio dvd Bluetooth ulset lekur me nxemje me cenzora etj... Te interesuarit mins te kontaktoin ne tel ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
Prishtinë
049351820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »