SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial Racing 150HS
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Lloji :
Mini Motots
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
98,796
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2007
ID e produktit :
116200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet : Mondial Racing 150HS, viti i prodhimit 2007-2008, nuk ka maska te nderruara por eshte teper i ruajtur, po ashtu sa i perket gjendjes motorike etj... eshte perfekt.Qmimi eshte 400€ dhe eshte i arsyeshem apsolutisht!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Pejë
045482159
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »