SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a 6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,900
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2006
ID e produktit :
116210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Audi A6 viti 2006 kilometrazha 1900 shum e ruajtur me te gjitha serviset e kryera ngjyra zi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nikki
Peja
049 66 10 77
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »