SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 1.9 tdi
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 2003 tdi me i tkuqe vetura eshte shum ne gjendje te mir si ne karaseri ashtu dhe ne motorrpodedon rexhistrim dokumentat ne rregullper me shum info mund ne lajmroni ne wats up 0037744934656 ndrrim nuk beje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
farush
Gjilan
044934656
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »