SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat Highline 2.0 TDI DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
116221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat Highline 2.0 TDI DSG te Erber Automobilat
Në Shitje
Vëllimi i motorit: 2.0 TDI 1968 ccm
Fuqia: 103KW v.p. 2011
170000KM të kaluara
Ngjyra e hiri metalike
Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa .
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Senzor shiu
Fellne alumini
Larëse të dritave kryesore
Llajsne dekoruese nga kromi
2 Çelësa
Drita të mjegullës
Libër të servisit
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Timon sport ulset ngjyr zez
Ulset. Sport. Karrigat me nxehmje,bordkopjuter ,radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
045 255 359
044 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »