SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opell Frontera
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
Opel Frontera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1996
ID e produktit :
116233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opell Frontera 6 muj regjistrim Vetura eshte ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
044328008
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »