SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi 03
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,001
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 tdi(di) tkuqe Vp 2003TempomatKlimKarrikat rekaro me nxemje PionerFellne 16 me goma continental treja veres+ bandasha me rokapne me goma 15 dimer I sapo servisuar krejt ngjendje te rregullt ..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerandi
Prishtinë
37744508035
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »