SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw pasat 1.9 tdi di te kuqw
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
116247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 1.9 tdi di te kuqe posedon centrall gjama elektronik bordkompjuter fellne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulim
Prishtinë
044919898
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »