SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
116250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2 ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera.
Ka nje vit regjistrim.
044294617
Informata rreth publikuesit
Shuajb
Besianë
044407043
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »