SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet-Golf 4 2003
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 1.9 t(di) kuqe viti 2003 eshte ne gjendje shume te mire si jasht ashtu edhe brenda vetura eshte e ardhur nga gjermania etj..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
elira
Prishtinë
+3770498822909
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »