SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault megane 1.9 dci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
116265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault megane 2004 1.9 dci esht ne gjendje shum te mir


Per me shum info; viber : +37744547979 .,, +38649826095Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albrim vehapi
Prizren
044547979 049826095
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »