SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
g
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
116270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 5 - 1..9 - 2006 , 6 shpejtsi , Sport Line , i sapo doganuar 1 vit regjistrim , libri i servisimit , vetura eshte ne gjendje te shkelqyerPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
hu
Mitrovicë
049-2143-435
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »