SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf4 TDI 150ps 01
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,009
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
116276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 TDI 150ps 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bino
London, United Kingdom
045/800061
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »