SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
116287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.9 TDI ( DI te kuqe) 6 shpejtsi 270000 km2 ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Malishevë
044269413 / 049277419
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »