SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Audi 80 cc
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
ID e produktit :
116301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi 80 cc
viti i prodhimit : 1986
e gjelbert metalike
4 dyer
benzine pline
Vetura eshte ne gjendje te rregullt,regjistrim ka deri ne korrik
km: 90000

pres bleres serioz

044400951
Informata rreth publikuesit
xhevdet
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »