SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha MT-07 moto cage 2015
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
116303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorrin Yamaha MT-07 Moto Cage Viti 2015 ne gjendje shumë të mirë i regjistruar RKS, auspuhin e ka ekstra akrapovic titanium, 700 kubik (cc).
Motorri eshte me dokumentacion te rregullt i blerë ne fund te vitit 2015 në Auto Kaqanolli.
Informata rreth publikuesit
Afrimi
Prishtinë
049173663
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »