SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4 1.8 turbu sport i ardhur nga zvicrra
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
116306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 1.8 turbu sport i ardhur nga zvicrraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elbasan
Geneva, Switzerland
045564181
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »