SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Seat Cordoba
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat TDI iregjistruar I servisuar edhe rryp dhemzor edhe servisin tjeter goma të reja brigjston dimrit fellne të veta fabrikisht abs hallogenka bord kompjuter arsyeja e shitjes kom ble Kerr tjeter osht ne gjendje super tel:+37744628822

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Abdulla
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »