SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi t4
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
ID e produktit :
116308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi T4 i vitit 1991 por motorrin e ka te ri, 2.0 dizell me regjistrim deri ne qershor 2016. Me garancion.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arditt
Gjilan
045305545
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »